top of page

Radegast: lednice, kterou v obchodě neminete

Nepřehlédnutelný prostor pro nepřehlédnutelnou značku. Studio Ondřej Balajka pro Radegast navrhlo a vyrobilo originální prodejní prvek – designové regálové čelo.


Originální lednice (1,5 metru široká a necelé 2 metry vysoká) je vyrobená z kvalitních, moderních materiálů, jako je kov nebo pryskyřice. Zdobí ji nejen motivy, které jsou pro značku Radegast typické, ale i důmyslná hra se světlem. Zřetelně tak vystupuje z běžné supermarketové nabídky a představuje výrazný prvek, který žádný zákazník nepřehlédne.


Od návrhu po výrobu

Když jsme regálové čelo navrhovali (a poté i vyráběli), chtěli jsme docílit nejen jasné rozeznatelnosti v rámci retailového prostředí, ale také originálního, přírodního vzhledu. Vsadili jsme proto na kvalitní materiál, jako je kov, kámen nebo pryskyřice. A aby byl výsledný dojem skutečně dokonalý, pohráli jsme si také s možnostmi, které nabízí světlo.

Právě světlo hraje ve výsledné podobě regálového čela jednu z hlavních rolí. Záda a plášť lednice jsme vytvořili ze speciálního ultra tenkého „sendviče“, jehož povrch jsme potáhli hrubou skálou s jemnými prasklinkami. Těmi světlo nenápadně proniká, a celý regál tak působí živým a přirozeným dojmem.

Tento dojem posilují i další použité materiály. Police jsme ručně vymodelovali z pryskyřičného kompozitu (s jejich výrobou nám pomáhali přední čeští specialisté na filmové kulisy), a připomínají proto klasický, přírodní kámen. Součástí všech polic jsou samozřejmě i světelné podložky, díky kterým vystavené zboží skvěle vynikne.Jasný branding a originální 3D prvky

Hlavním motivem, který regálové čelo zdobí a který okamžitě upoutá pozornost zákazníků, je ikona boha Radegasta. Tu jsme zhotovili z třícentimetrového nerezového broušeného plechu. Tentýž materiál jsme použili i pro boční nápis, logo, lemy kolem lednice a madlo.

Pohráli jsme si ale i s detaily. Plášť regálu jsme ozdobili originálními, plastickými 3D kameny, které ještě více podtrhují přírodní vzhled regálového čela. Třešničkou na tomhle regálovém dortu je umělý chmel, který decentně zdobí lednici a spodní polici.

"Ráda bych zmínila skvělou spolupráci a výsledek, který skvěle vystihuje podstatu značky Radegast".

Lucie Kumstová, Junior Category Manager ve společnosti Plzeňský Prazdroj.

173 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page