KONTAKTUJTE NÁS

774 491 622

ONDŘEJ BALAJKA

NA POUSKÁCH 109

267 18 BUBOVICE

ONDŘEJ BALAJKA

Specializuji se na produktovou fotografii, 3D vizualizace a složité postprodukční úpravy a retuše.

Úprava fotografií je mým koníčkem již celou řadu let. Pro svou práci využívám profesionální řadu foťáku Canon EOS 5DS Rs naprosto unikátním 50 Mpx rozlišením.

Zlom v mém profesním životě nastal, když jsem začal pracovat pro Plzeňský Prazdroj. Návrhy, úpravy, retuše, montáže, slučování několika fotografií a zase retuše a nové návrhy - to vše odstartovalo mou kariéru 3D designéra. V americké společnosti Brown-Forman se moje zkušenosti ještě mnohokrát znásobily a o tom, že se má kariéra bude již navždy ubírat tímto směrem, bylo jednou pro vždy rozhodnuto.

ROBIN NEVŘALA

Vystudoval jsem obor fotograf v průběhu studia jsem se zajímal především o reportážní fotografii sportu a akčních věcí v pohybu, dále se věnuji portrétní fotografii již v průběhu studia jsem odfotogravoval nespočet svateb po ukončení studia jsem pracoval ve firmě FOTO CZ, kde jsem pracoval jako expert na digitální fototechniku, fotograf a lektor pro začínající fotografy. FOTO CZ mi umožnilo nespočet fotokurzů od firmy Canon a Nikon s kterými jsem spolupracoval a měl možnost otestovat  nejnovější techniku a nabrat nové zkušenosti.Od roku 2016 úzce spolupracuji s festivalem sporťáček, kde poskytuji aktuální reportážní fotografie náboru mladých sportovců za přitomnosti českých sportovních ikon Jaromíra Jágra, Ondřeje Moravce, Lukáše Krpálka, Jiřího Prskavce...

SIMONA ULLSPERGEROVÁ

Vystudovala jsem sazbu na střední polygrafické škole. Obor, škola a nakonec ani tiskárna ve které jsem před dvaceti sedmi lety zahájila svoji cestu polygrafií, neexistují. Celý obor se neskutečně proměnil. Sázítko se vyměnilo za klávesnici, cicero za body, ale práce s textem a fotkami zůstává, a to je to, co mě na tomto oboru baví. Jsem optimistka, věřím, že v době všech možných přednastavených grafických šablon, práce pro nás grafiky stále bude. Mám radost, když mi pod rukama vzniká třeba banner, inzerát, letáček, katalog nebo kniha, která se líbí nejen mě, ale i klientovi.

Ondřej Balajka | Obalový Design | Designer & photographer | Česko

  • Šedý LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

3D design & simulace, produktové foto, obalový design