KONTAKTUJTE NÁS

FAKTURAČNÍ ADRESA:

 

fajný dizajn s.r.o.

NA POUSKÁCH 109

267 18 BUBOVICE

DIČ: CZ29219515

ROB_5906_web.jpg

ONDŘEJ BALAJKA

chief designer

Specializuje se na design produktů, obalový design a 3D simulace. Jeho návrhy již kolují trhem po několik let a jeho design nosí takové produkty jako jsou Radegast, El Clasico, Mullermilch a další zvučné značky. Zhotovuje fotorealistické 3D simulace pro Plzeňský Prazdroj, Finlandia Vodka a Jack Daniel's. 

V průběhu let se zdokonaluje i v 3D simulacích s pohybem, což otevírá další obrovské možnosti uplatnění této technologie.

ROB_5912_web.jpg

ROBIN NEVŘALA

photographer & sales

Vystudoval obor fotograf, v průběhu studia se zajímal především o reportážní fotografii sportu a akčních věcí v pohybu, což mu zůstalo dodnes. Jeho fotografie vyhrávají soutěže pod záštitou značky Red Bull, je dvorním fotografem našeho nejlepšího XCO cyklisty Ondřeje Cinka, jeho fotografie používají na svých sociálních sítích i ostatní top jezdci z cross country disciplíny.

Jeho pracovní zapálení a chuť učit se jej v krátké době také vystřelilo mezi profesionály v oblasti produktové fotografie.

SIMONA ULLSPERGEROVÁ

graphic designer

Vystudovala sazbu na střední polygrafické škole. Její pracovní zkušenosti a především cit pro detail dávají jejím návrhům vysokou kvalitu výstupů a profesionálně vám navrhne vaši tiskovinu ať už se jedná o leták, nebo knihu. Další specializací je obalový design, který pro studio spolehlivě zpracovává.

LENKA ANDRÁŠOVÁ

graphic designer

Je pilná, pracovitá včelka, která se v našem studiu věnuje především sazbě a grafice. Díky ní můžeme našim stálým klientům nabízet služby v oblasti sazby a přípravy tiskovin.

BOHUSLAV POLÁČEK

graphic designer

Univerzální designér. Prispívá studiu svou zkušeností a citem pro detail stejně jako ostatní členové týmu.

TOMÁŠ SKOPAL

3D graphic designer

Je zkušený 3D designér, připravuje pro studio textury a modely pro naše klienty. Dokáže vymodelovat pečlivě modely na nejvyšší úrovni.

MARTIN HUSÁR

photographer

Je reportážní fotograf s dlouholetou zkušeností. Dokáže zachytit i ten nejrychlejší pohyb, zhotoví úchvatnou reportážní fotku a zdokumentuje veškeré vaše firemní aktivity. Jeho fotografie najdete především u Škoda Motorsport a také u mladého talentovaného závodníka Erika Caise.

RADEK ZMÍTKO

illustrator

Je zkušený kreslíř, který za své působení u nás ve studiu nakreslil spoustu krásných ilustrací, které zdobí především naše produkty.