KONTAKTUJTE NÁS

774 491 622

ONDŘEJ BALAJKA

NA POUSKÁCH 109

267 18 BUBOVICE

ONDŘEJ BALAJKA

Specializuji se na produktovou fotografii, 3D vizualizace a složité postprodukční úpravy a retuše.

Úprava fotografií je mým koníčkem již celou řadu let. Pro svou práci využívám profesionální řadu foťáku Canon EOS 5DS Rs naprosto unikátním 50 Mpx rozlišením.

Zlom v mém profesním životě nastal, když jsem začal pracovat pro Plzeňský Prazdroj. Návrhy, úpravy, retuše, montáže, slučování několika fotografií a zase retuše a nové návrhy - to vše odstartovalo mou kariéru 3D designéra. V americké společnosti Brown-Forman se moje zkušenosti ještě mnohokrát znásobily a o tom, že se má kariéra bude již navždy ubírat tímto směrem, bylo jednou pro vždy rozhodnuto.

ROBIN NEVŘALA

Vystudoval jsem obor fotograf v průběhu studia jsem se zajímal především o reportážní fotografii sportu a akčních věcí v pohybu, dále se věnuji portrétní fotografii již v průběhu studia jsem odfotogravoval nespočet svateb po ukončení studia jsem pracoval ve firmě FOTO CZ, kde jsem pracoval jako expert na digitální fototechniku, fotograf a lektor pro začínající fotografy. FOTO CZ mi umožnilo nespočet fotokurzů od firmy Canon a Nikon s kterými jsem spolupracoval a měl možnost otestovat  nejnovější techniku a nabrat nové zkušenosti.Od roku 2016 úzce spolupracuji s festivalem sporťáček, kde poskytuji aktuální reportážní fotografie náboru mladých sportovců za přitomnosti českých sportovních ikon Jaromíra Jágra, Ondřeje Moravce, Lukáše Krpálka, Jiřího Prskavce...

Ondřej Balajka | Obalový Design | Designer & photographer | Česko

  • Šedý LinkedIn Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

3D design & simulace, produktové foto, obalový design