top of page

RED LUNA - vodka

LOTYŠSKÝ SKVOST Z ČESKÝM RUKOPISEM


Psal se rok 2019, když mě oslovil můj vážený klient, společnost Premier Wines & Spirits. 

V blízké době chtěla společnost obohatit trh s tvrdým alkoholem o dalšího člena – vodku Red Luna. A tak nastal můj čas. Dostal jsem za úkol dodat tomuhle unikátnímu destilátu tvář, jakou si zaslouží.

Vše začalo výběrem nové lahve ze strany klienta, hebká a čistá lahev bez zbytečných ornamentů a detailů podtrhuje i její obsah – jemnou a průzračnou vodku.


Po výběru lahve následovala tvorba etikety. Od klienta jsem dostal jasné zadání – vodka musí vynikat v davu! Musí mít moderní vzezření s prvky science fiction, aby upoutala cílovou skupinu – mladé lidi, co se prostě a jednoduše rádi baví. A tak přišel na scénu nápad s červeným měsícem (lunou). 

Celou etiketu jsem navrhoval tak, aby podtrhla výjimečnost samotné vodky a zákazník na první pohled věděl, v čem je vodka, kterou právě drží v ruce, jedinečná a jiná než ostatní.

Zpracoval jsem několik návrhů, z kterých si klient mohl vybírat. Bylo ale jasné, který zvítězí! 

Následně se vyvzorovala produkce, dořešily detaily jako barva ražby a samotný materiál etikety a jelikož vodka patří mezi lotyšské skvosty, tak produkce etikety probíhala přímo tam.

Dál přišlo na řadu zpracování klíčového vizuálu.

photo: Robin Nevřala

60 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page